'

Zestawy: Mała czarna na różne okazje

    Jak wiemy mała czarna to odwieczny niezbędnik każdej kobiety!! Bez niej nasza szafa wyglądałaby ubogo. W poście tym chcę pokazać, że jedną czarną mini można nosić na kilka sposobów. Zarówno na imprezę jak i na co dzień.

    Wiele kobiet uważa, że czarna sukienka mini nadaje się tylko na wieczorne wyjście. Jednak po obejrzeniu kilku naszych stylizacji przekonacie się, że wcale tak nie jest. Ta sama sukienkę wykorzystaliśmy do stworzenia stylizacji na imprezę, randkę, na co dzień i do pracy.

Na imprezę

 

    Stylizacja ta składa się z czarnej sukienki  mini oraz fioletowymi dodatkami. Dobrane tutaj zostały fioletowe szpilki oraz lakierowana kopertówka. Jako biżuterii użyto tutaj zwisających, ekstrawaganckich kolczyków oraz koralikowego naszyjnika. Do tego różowy błyszczyk i przyciągający perfum i look na wyjście do klubu już gotowy!

Szpilki: http://shushu.pl/obuwie/fioletowe-szpilki

Do pracy

    W tym zestawie wykorzystana jest ta sama, czarna sukienkę, lecz dobrano do niej bardziej stonowane dodatki. Lakierowane czółenka na średnim obcasie oraz beżowa torebka stanowią idealny duet do pracy. Nie są zbyt wyzywające ani też nudne. Beżowa marynarka dopełnia cały zestaw, czyniąc go bardziej eleganckim i profesjonalnym. Jako dodatki zostały tutaj dołączone srebrne kolczyki, naszyjnik oraz zegarek.

Marynarka: http://shushu.pl/odziez/zakiet-z-kieszeniami-na-suwaki

Na randkę 

    Zestaw ten również zawiera tą samą czarna sukienkę. Jako zestaw na randkę musi on być dziewczęcy, ale również nie za bardzo wyzywający. Dlatego zostały tutaj dobrane beżowe dodatki. Widzimy tutaj bardzo wysokie szpilki oraz połyskującą, małą torebeczkę. Świetnie sprawdzi się tu również beżowy pasek do podkreślenia talii i kobiecych kształtów. Biżuteria jest delikatna, ale równocześnie przykuwa uwagę. Jako dodatek i skontrastowanie można pomalować paznokcie na intensywną czerwień.

Sukienka: http://shushu.pl/odziez/mala-czarna-8

Na co dzień 

    W tej stylizacji również użyto tej samej sukienki. Jako zestaw na co dzień jest on bardzo dziewczęcy, ale i skromny. Do sukienki dobrano beżowe buciki na minimalnej koturnie. Aby nieco ożywić cały zestaw dodano tutaj torebkę, bransoletkę, spinki w kolorze koralowym. Pasek również nawiązuje do tych kolorów, ale również koloru beżowego. Jak przystało na każdy letni zestaw, dołączone zostały również okulary z ciekawymi oprawkami.

Torebka: http://shushu.pl/dodatki/torebka-koralowa