'

Popularna polska blogerka- Paulina Jagodzińska z Beauty.Fashion.Shopping.

    Paulina Jagodzińska, która prowadzi bloga Beauty.Fashion.Shopping. to jedna z najbardziej znanych blogerek w Polsce. Jej wyjątkowy styl oraz osobowość przyciągają coraz więcej fanów. O jej popularności świadczy fakt, że na Facebook’u posiada już ponad 21 000 fanów a na Instagramie śledzi ją już około 5 500 osób.

    Jak sama Paulina mówi w wywiadach, swoją przygodę z prowadzeniem bloga zaczęła od impulsu. Po tym jak zobaczyła blog swojej koleżanki sama pomyślała, że to niezły pomysł. I widać, że był to nie tylko niezły, ale wspaniały pomysł. Dzięki niej wiele z nas znajduje inspiracje, może się na niej wzorować czy po prostu z ciekawości śledzić jej stronę.

    Paulina na swoim blogu pokazuje rozmaite stylizacje. Znajdziemy tam te bardziej eleganckie jak i te na co dzień.  Lubi ona również eksperymentować z mieszaniem tych dwóch stylów. Dzięki temu znajdziemy u niej naprawdę oryginalne propozycje. Często wrzuca również wpisy ze swoich odbytych podróży, które są dla niej inspiracją. Z jej postów widać, że wkłada w nie wiele serca i ukazują ją jaka jest naprawdę. Nie ma tam żadnego fałszu. Dzięki ogromnej pracy jaką wkłada w prowadzenie bloga zyskuje coraz więcej fanów oraz coraz bardziej liczy się z nią świat mody.

    Ponadto muszę wspomnieć, że w świecie blogerów rzadko kiedy spotyka się tak ciepłe, miłe i sympatyczne osoby jak Paula. Widać to po tym w jaki sposób rozmawia ze swoimi fanami. Można to również wywnioskować przez to jak prowadzi swojego bloga. Nie ma tam żadnego wywyższania się czy fałszywości. Ten blog jest naprawdę w 100% prowadzony z głębi serca i to widać od razu. Dzięki temu jej blog będzie cały czas się rozwijać. Trzymamy za nią kciuki i wróżymy jeszcze wielu sukcesów.