'

Nowa kolekcja do jogi i tańca od Reebok

    Niedawno Reebok wypuścił swoją nową kolekcję odzieży oraz butów, której ambasadorką w Poslce została Anna Mucha. Jeśli uczęszczasz na zajęcia taneczne lub jogę to nowa kolekcja Reebok jest właśnie dla Ciebie.

    Ta kolekcja jest ukierunkowana na miłośników jogi oraz tańca. Modele z tej kolekcji wyróżniają się bardzo żywymi kolorami, ciekawym i luźnym stylem oraz specjalną funkcjonalnością.

    Reebok Dance to zbiór odzieży oraz obuwia sportowego zaprojektowaną z myślą o dynamicznych oraz tanecznych ruchach ciała podczas tańczenia. Inspiracją dla tej kolekcji był taniec latynoamerykański, który przełożył się na jasne barwy i śmiałe detale oraz podkreślającymi kobiecą figurę fasony i wzory. W ubraniach zastosowano dodatkowo technologię PlayDry, która skutecznie odprowadza wilgoć z ciała. Szczególną uwagę z tej kolekcji przykuwa Dance Short Bra, czyli krótki sportowy biustonosz z tasiemkami, które oplatają ciało. Dodatkowo Reebok zaprojektował również specjalne buty do tańca o innowatorskim wyglądzie i żywych kolorach.

    Ponadto Reebok stworzył również linię dla miłośników jogi. Znajdziemy tam wiele luźnych oraz wygodnych modeli, które mają zastosowanie właśnie w jodze. Wszystkie elementy tej kolekcji zostały opracowane przy współpracy z Tarą Stiles, jedna z najpopularniejszych instruktorek jogi na całym świecie. Dzięki temu mamy pewność, że odzież ta jest idealnym rozwiązaniem oraz dba o nasz komfort ćwiczeń.

Odzież z tej kolekcji znaleziona na shushu.pl:

Jaskrawe buty do tańca

Oryginalne buty do tańca

Koszulka do jogi

Stanik sportowy

Żółte buty do tańca

Bluzka z napisem

Czarne spodnie do jogi

Sportowa bluzka do tańca